Psihiatrija ir medicīnas nozare, kas pēta un ārstē garīgas slimības. Psihiatrijas pārstāvētās garīgās slimības ir saistītas ar dažādiem cilvēku emocionālajiem, uzvedības, kognitīvajiem un uztveres traucējumiem.


21. gadsimtam, kurā mēs visi dzīvojam, ir divas puses. Viena no tām ir progress, tehnoloģiju un zinātņu attīstība, pārsteidzoši atklājumi un daudz kas cits. Otra puse ir tā, ar ko katru dienu saskaras ikviens no mums – stress, emocionāla spriedze, krīzes situācijas, pārslodze u.tml. Bieži vien cilvēks cenšas pats tikt galā ar šāda veida problēmām, taču ne vienmēr tas izdodas. Tā rezultātā negatīvās emocijas uzkrājas un galu galā atgādina par sevi ārkārtīgi nepatīkamā veidā. Bet kādēļ gaidīt līdz šis brīdis pienāk? Ir taču pavisam vienkāršs atrisinājums – profesionāļa kvalitatīva palīdzība. Profesionālis šai gadījumā ir cilvēks, kas ir specializējies palīdzības sniegšanā jebkuram, kurš to vēlas saņemt. Cilvēka dzīve ir pārpildīta dažādākiem notikumiem – gan patīkamiem, gan sāpīgiem. Taču emocionāls sāpinājums ir īpaši bīstams. Tas tādēļ, ka šāds sāpinājums var šķist nenozīmīgs, bet rezultātā novest pie krīzes, traumas, depresijas vai pat psihiska traucējuma sākumstadijas. Bieži vien var sastapt cilvēkus, kas ir tiktāl iedziļinājušies savā darbā, ka ir aizmirsuši, kā īsti var atpūsties! Skan neticami, taču tā ir patiesība. Vīriešiem tas mēdz izpausties kā biežāka iedzeršana, sievietēm – kā neapdomīgi, bezjēdzīgi pirkumi vai nepamatotas, pēkšņas asaras.

Jebkurā gadījumā, cilvēka emocionālā pasaule ir ārkārtīgi trausla un viegli iespaidojama, tādēļ, ja ir radusies kāda problēma, vislabāk būtu konsultēties ar speciālistu, jo ir svarīgi rast pareizu un iedarbīgu risinājumu ātri un kvalitatīvi.

Šo pakalpojumu piedāvā: