Urologs

Urologs ārstē urīnizvadsistēmas ( vīriešiem arī dzimumorgānu sistēmas) orgānu slimības. Tā ir samērā delikāta joma, taču, neskatoties uz to, pacientam nevajadzētu  kautrības, slinkuma vai baiļu dēļ ciest sāpes un ielaist slimību. Kauguru veselības centra urologi centīsies atrisināt Jūsu problēmu ātri un efektīvi.

Urologs veic diagnostiku, ārstēšanu un operācijas:
Kauguru veselības centrā strādā augsta profesionālā līmeņa ārsti - urologi un pielieto mūsdienīgas diagnostikas un medikamentozās ārstēšanas metodes. Vairumā gadījumu tas ir pietiekami, lai slimība atkāptos.
Visu uroloģisko patoloģiju konservatīva ārstēšana tiek veikta uz vietas Kauguros.  Operāciju nepieciešamības gadījumos Kauguru veselības centrs pacientiem nodrošina stacionāru Rīgā (galvenokārt klīnikas "Biķernieki" Uroloģijas nodaļā).
Nieru, urīnvadu, urīnpūšļa akmeņu, virspusēju urīnpūšļa audzēju, prostatas adenomas, urīnizvadkanāla sašaurinājuma, sievietēm- urīna nesaturēšanas gadījumos ārstēšana notiek ar minimāli invazīvām metodēm, kas ievērojami samazina atveseļošanās laiku.
Urologs veic pilnu uroloģisko izmeklēšanu un diagnostiku:
- laboratorija;
- ultrasonoskopija un urofloumetriskā izmeklēšana (urīna strūklas parametri vīriešiem);
- u.c.

Urologa pacienti ir:
- Vīrieši ar jebkura veida uroloģiskām problēmām un slimībām
   (nieres, urīnpūslis, priekšdziedzeris, ārējie dzimumorgāni), tai skaitā onkoloģiskām un seksoloģiskām.
- Sievietes ar jebkurām urīnceļu patoloģijām un slimībām (arī onkoloģiskām),
   tai skaitā urīna nesaturēšana

Šo pakalpojumu piedāvā: