Sāls terapija ir ieteicama bronhiālās astmas pacientiem un cilvēkiem, kuriem ir biežas elpceļu saslimšanas – iesnas, klepus, mandeļu iekaisumi, ausu iekaisumi, Tā kā sāls aerosols satur negatīvos jonus, tas labi iedarbojas uz nervu sistēmu - samazina stresu, novērš bezmiegu, kā arī palīdz ādas slimību ārstēšanā. Sāls samazina elpošanas ceļu gļotādas slimības: beidzas šķaudīšana, deguns “atiet vaļā”, iesnas samazinās vai pazūd. Sāls iznīcina uz gļotādas esošās baktērijas un sēnītes, tajā pašā laikā stiprinot imūnsistēmu. Tieši tādēļ bērni, kuri saņēmuši sāls dziedniecību, ir ievērojami spēcīgāki un retāk slimo. Sāls terapija ir īpaši labi piemērota astmas slimniekiem - sāls iedarbībā krēpas ir vieglāk izklepojamas.

     Procedūras norise. Procedūra noris sāls istabā. Tā ir relaksācijas telpa, kurā no speciāla aparāta izdalās sāls joni, kurus cilvēkam ieelpojot, tiek attīrīta, mitrināta un nomierināta elpceļu gļotāda, stabilizēta nervu sistēma un uzlabota vielmaiņa. Seansa laikā pacienti sēž atpūtas krēslos un mierīgi elpo sāls jonizēto gaisu, to ieteicams ieelpot caur degunu un izelpot caur muti. Vēlamais terapijas kurss ir 10 reizes, apmeklējot sāls istabu katru dienu vai ik pārdienas.

! Pirms sāls istabas apmeklējuma konsultējieties ar ārstu, lai noskaidrotu vai terapija jums ir piemērota, un lai noteiktu nepieciešamo procedūru daudzumu.

! Sāls istaba nav ieteicama, ja ir paaugstināta ķermeņa temperatūra, drudzis, vīrusa infekcijas paasinājuma periodā, onkoloģiskas un nieru slimības, arteriāla hipertensija vai izteikta sirds mazspēja, ādas slimību paasinājuma periodā.

Procedūras cenas:

Sāls istaba 30 min. pieaugušajiem

6.00

Sāls istaba 30 min. bērnam no 3 gadu vecumam

4.00

Sāls istaba 30. min. bērnam līdz 3 gadu vecumam, pieaugušā pavadībā

6.00

Sāls istabas abonements pieaugušajiem 5 reizes

24.00

Sāls istabas abonements pieaugušajiem 10 reizes

48.00

Sāls istabas abonements bērnam no 3 gadu vecuma 5 reizes

16.00

Sāls istabas abonements bērnam no 3 gadu vecuma 10 reizes

32.00

Bērnu grupām no 5 apmeklētājiem ( 30 min) 3.50

 

Sīkāka informācija un pieraksts ( ar nosūtījumu) pa tālruni 67736350, 20039593  vai mājas lapā kvc.lv online

 

Šo pakalpojumu piedāvā: