Piedāvājam jaunumu - anestēziju ar smieklu gāzi. Smieklu gāze ir uzticamākā nomierināšanas un atsāpināšanas palīgmetode zobārstniecībā gan bērniem, gan pieaugušajiem, kuriem zobārsta apmeklējums saistās ar uztraukumu un stresu. Šī metode pasaulē pazīstama jau kopš 19. gadsimta un ilgu laiku tā bija vienīgā atsāpināšanas iespēja. Sedācija ar smieklu gāzi zobārstniecībā arī mūsdienās tiek plaši pielietota visā pasaulē.
Sedācija ar smieklu gāzi ir piemērota izvēle tieši uztrauktiem pacientiem. Pateicoties šī medikamenta īpašībām, pacients zobārsta krēslā jutīsies daudz mierīgāks. Sāpes remdinošās īpašības, kas piemīt smieklu gāzei, ļauj paaugstināt pacienta sāpju slieksni un toleranci pret sāpēm.

Zobārstniecību ar smieklu gāzi  var izmantot dažādu zobārstniecības procedūru veikšanas laikā, ieskaitot kariesa ārstēšanu, zobu kanālu ārstēšanu, zobu raušanu un implantēšanas procedūras, ļaujot pacientiem ar dažādas pakāpes bailēm no zobārsta, atbrīvoties un nejust uztraukumu, kādu viņi parasti izjūt pirms vizītes pie zobārsta.
Kā tas notiek?

Visas procedūras laikā pacients zobārsta krēslā caur masku ieelpo speciālu gāzi. Rezultātā parādās atslābumus un izzūd baiļu sajūta. Visu laiku pacients ir pie samaņas, var komunicēt ar ārstu. Noņemot masku – preparāta iedarbība izbeidzas. Tā kā smieklu gāze ir ļoti viegla gāze un tā neiesaistās vielmaiņas procesos, pēc procedūras beigām tā ātri izvadas no organisma. Šīs gazes īpašību dēļ tā ārkārtīgi plaši tiek izmantota arī bērnu zobārstniecībā.
Ieguvumi:
• bērniem, kuriem zobi tiek ārstēti ar sedāciju, neizveidojas paliekoša baiļu sajūta no zobārsta apmeklējuma;
• ar laiku no sedācijas var atteikties, jo baiļu sajūta vairs nerodas;
• lieliski ir piemērota zobu ārstēšanas procedūrām, jo ļauj izvairīties no nepatīkamām sajūtām un sāpēm;
• uzlabojas ārstēšanas kvalitāte –var viegli izturēt pat garu procedūru zobārtniecības krēslā;
• viegli izvadās no organisma.

Šo pakalpojumu piedāvā: