Arī Kauguru veselības centrs piedalās Kūrorta svētkos

     Sestdien 2016.gada 28.maijā  notika Kūrorta svētki, turpinot emocionāli bagāto un svētku tradīciju, kas jau septīto gadu apvieno visu paaudžu jūrmalniekus, organizācijas ,uzņēmumus un kolektīvus, Svētki sākās ar svinīgu svētku gājienu pa galveno Jūrmalas gājēju ielu - Jomas ielu. Gājienā piedalījās arī Kauguru veselības centra darbinieki, paužot piederības sajūtu savai iestādei un tādējādi apliecinot, ka godā savu pilsētu Jūrmalu un ir neatņemama tās sastāvdaļa.

AKTUĀLI! Jaunumi zobārstniecībā!

     Domājot par Jums un Jūsu zobu veselību, piedāvājam jaunas iekārtas terapeitiskajā zobārstniecībā!  Endodontija - zobu kanālu ārstēšana ar ProTaper sistēmu un apekslokatoru.

AKTUĀLI! Kvalitatīvi zobārstniecības pakalpojumi!

     Plašs kvalitatīvu zobārstniecības pakalpojumu klāsts mutes dobuma veselības nodrošināšanai un ārstēšanai. Kauguru veselības centra zobārtniecības klīnikā saņemsiet augsta līmeņa zobārstniecības pakalpojumus: terapeitiskā zobārstniecība, protezēšana, zobu higiēna, ķirurģija, stomatoloģiskā diagnostika. Tiek izmantoti augstvērtīgi zobārstniecības materiāli un jaunākās ārstēšanas un diagnostikas metodes. Laipni gaidīti!