DROŠAS SAUĻOŠANĀS ETIĶETE

Teju klāt ir gada siltākais un saulainākais laiks – vasara! Tas ir laiks, kad liela daļa no mums dodas atvaļinājumos un cenšas vairāk laika pavadīt pie dabas jeb vienkārši sakot – bauda lielisko gadalaiku. Protams, neiztrūkstoša vasaras sastāvdaļa ir sauļošanās, kurai mēs katrs ļaujamies dažādu mērķu vadīti – vienam tā ir vēlme iegūt kāroto šokolādes brūno iedegumu, citam vienkārši gribas sasildīties, bet vēl kāds ļaujas saules staru valdzinājumam. Taču, lai gan saules stari nenoliedzami spēj uzlabot mūsu garastāvokli, tie ne vienmēr ir labvēlīgi mūsu veselībai. Šoreiz runāsim par to, kas tad ir droša sauļošanās un, cik būtiski ir ievērot drošas sauļošanās principus, lai tiešām izbaudītu vasaru, nedarot pāri savai veselībai!

JAUNUMS! Vēl plašākas diagnostikas iespējas oftalmologa kabinetā!

    JAUNUMS! Optiskā Koherentā Tomogrāfija - OCT -  ļoti informatīva metode tīklenes, stiklveida ķermeņa un redzes nerva diska izmeklēšanai.

   Izmantojiet iespēju noteikt vispārējo redzes un acu stāvokli, kā arī savlaicīgi atklāt dažādas saslimšanas un tās novērst, izmantojot mūsdienīgākās acu diagnostikas metodes!