Aktuāli! Pēdu aprūpe

     Ārstnieciskās pēdu aprūpes mērķis ir pareiza pēdu kopšana un atveseļošana. Kauguru veselības centrā pieņem sertificēti podologs – speciālists, kas veic ārstniecisko pēdu aprūpi, pēdu problēmu diagnostiku, to ārstēšanu un aprūpi.                                                                  

  Parūpējaties par savu pēdu veselību!

Sīkāka informācija un pieraksts pa tālruni 67736350, 20039593  vai mājas lapā kvc.lv online

Parūpējaties par savu zobu veselību arī vasarā!

     Valsts apmaksāta zobārstniecība bērniem, jaunākās paaudzes tehnoloģijas, digitālais rentgens, zobu ķirurģija, terapeitiskā zobārstniecība, zobu protezēšana un zobu higiēna -  viss Jūsu zobu veselībai! Veseli zobi - dzīves kvalitātes rādītājs!

Arī Kauguru veselības centrs piedalās Kūrorta svētkos

     Sestdien 2016.gada 28.maijā  notika Kūrorta svētki, turpinot emocionāli bagāto un svētku tradīciju, kas jau septīto gadu apvieno visu paaudžu jūrmalniekus, organizācijas ,uzņēmumus un kolektīvus, Svētki sākās ar svinīgu svētku gājienu pa galveno Jūrmalas gājēju ielu - Jomas ielu. Gājienā piedalījās arī Kauguru veselības centra darbinieki, paužot piederības sajūtu savai iestādei un tādējādi apliecinot, ka godā savu pilsētu Jūrmalu un ir neatņemama tās sastāvdaļa.

AKTUĀLI! Jaunumi zobārstniecībā!

     Domājot par Jums un Jūsu zobu veselību, piedāvājam jaunas iekārtas terapeitiskajā zobārstniecībā!  Endodontija - zobu kanālu ārstēšana ar ProTaper sistēmu un apekslokatoru.