Jaunums Laboratorijā!

Kauguru veselības centrs uzlabo laboratorijas darbību, papildinot to ar jaunām modernām iekārtām!

Automātiskais analizators COBAS INTEGRA-400

1. Liela jauda-  400 analīzes stundā
2. Nodrošina iepriekšējo 2 analizatoru darbu
3. Visi pasūtījumi vienā analizatorā, kas rada iespēju veikt darbu ātrāk
4. Ātra darbība, kas nodrošina, lai asins paraugi tiktu apstrādāti pēc iespējas ātrāk, atsevišķiem ir iespēja 1 st laikā
5. Iespēja izprintēt datorizētas izdrukas

Paziņojums par kustamās mantas atsavināšanu

Paziņojums par kustamās mantas atsavināšanu

P SIA "Kauguru veselības centrs"nodod atsavināšanai automātisko bioķīmisko analizatoru"Cobas c111 ar ISE"(2011.iegādes gads),kurš atrodas P SIA"Kauguru veselības centra" telpās adresē Raiņa ielā 98 A,Jūrmala,LV-2016

 

Doplerogrāfija- asinsvadu izmeklēšana

Doplerogrāfija ir galvas,  sirds, plaušu asinsvadu, kā arī roku un kāju asinsvadu izmeklēšana. To veic ar speciālas iekārtas – doplera palīdzību.

Doplerogrāfijas izmeklēšanas metodi izmanto ne tikai diagnostikai, bet arī, lai noteiktu nozīmētās ārstēšanas efektivitāti.

Pateicoties šajai  precīzajai diagnostikas metodei, ārsts saņem kompetentu un izsmeļošu informāciju par pacienta veselības stāvokli. Vadoties no diagnostikas rezultātiem tiek nozīmēta nepieciešamā ārstēšana.

- Doplerogrāfijas izmeklējumus Kauguru veselības centrā veic:
Dr.Ilmārs Pastars un Dr.Tamāra Iļjina

Jaunums! Zobu protezēšana

Kauguru veselības centrā jaunums- zobu protezēšana: Mākslīga zaudēto zobu atjaunošana, ko nosacīti var iedalīt divos pamata veidos: izņemamo un neizņemamo protēžu izgatavošana. Neizņemamās protēzes ietver tiltus un citas fiksētas konstrukcijas, kas vizuāli un funkcionāli ne ar ko neatšķiras no paša zobiem. Izņemamās protēzes ietver dažāda veida platītes.

Informācija pacientiem

Esam spiesti samazināt valsts apmaksāto pakalpojumu skaitu,  jo uz š. g. 1. septembri ir izveidojusies līguma summas (kvotas) pārpilde LVL 36349.16 apmērā jeb pārpilde ir 16.24% reizes lielāka par Nacionālā veselības dienesta piešķirto līguma summu. Lai samazinātu zudējumus esam spiesti samazināt pacientu plūsmu.

Kauguru veselības centrs  lūdz saprast radušos situāciju un ar izpratni reaģēt uz veiktajām izmaiņām.