Kūrorta svētku atklāšanā piedalās arī Kauguru veselības centrs!

     Sestdien 2015.gada 23.maijā  notika Kūrorta svētki, kas kā tradicionāli ierasts, sākās ar svinīgu svētku gājienu pa galveno Jūrmalas gājēju ielu - Jomas ielu. Gājienā  devās tūkstošiem jūrmalnieku: pilsētas uzņēmēji, teātru un deju kolektīvi, kori, sporta komandas un kūrortpilsētas iestāžu pārstāvji, kuri bija parūpējušies par interesantu un krāšņu noformējumu. Gājienā piedalījās arī Kauguru veselības centra darbinieki, paužot piederības sajūtu savai iestādei un tādējādi apliecinot, ka godā savu  pilsētu Jūrmalu un ir neatņemama tās sastāvdaļa.

JAUNUMS - DĀVANU KARTE!

    

Piedāvājam iegādāties Kauguru veselības centra dāvanu karti! Ieprieciniet savus mīļos!

Sīkāka informācija reģistratūrā vai pa tālruni 67736350.      

Kauguru veselības centrā pacientam draudzīga vide

     Svarīgi, lai ikkatrs Kauguru veselības centrā var saņemt teicamu apkalpošanu un piekļuvi. Pie KVC ir izveidota ērta uzbrauktuve, kas atvieglo iekļūšanu veselības centrā.  Bez tam ir ierīkotas automātiskās durvis, uzbūvēts plašs lifts, katrā veselības centra  stāvā ir WC pacientiem ar ierobežotu kustību.

Jaunums!

     Plašākas ārstēšans iespējas Kauguru veselības centrā - iekārtota  jauna otolaringologa ( LOR) darba vieta! Deguna, ausu un kakla slimību ārstēšanā tiek pielietotas mūsdienīgas diagnostikas un ārstēšanas tehnoloģijas un metodes.

Pieraksties ONLINE vai pa tālruni: 67736350