14.06.2019 - Uzņēmums

     Veselas pēdas ir būtiska labsajūtas sastāvdaļa. Lai Jūsu pēdas būtu veselas un skaistas, ir nepieciešama kvalitatīva pēdu aprūpe un rūpes visa gada garumā. Domājot par savu klientu labsajūtu, Kauguru veselības centrā ir izveidots podologa kabinets.  Augsti profesionāls podologs veic pēdu aprūpi, izmantojot jaunākās podoloģijas iekārtas, klientam ērtos un patīkamos apstākļos.

     Klientiem tiek nodrošināti medicīnas iestādes higiēnas standarti, līdz ar to augsta servisa un drošības līmenis. Podologa medicīnas instrumentu klīnisko sterilitāti, atbilstoši Eiropas standartiem, nodrošina KVC sterilizācijas kabinets. Tvaika autoklāvos, kas atbilst augstākajiem kvalitātes kritērijiem, tiek veikta piecpakāpju sterilizācija ar noteiktu parametru kontroli. Sterilitātes kontroli garantē īpaša dokumentācijas sistēma, kā arī 6. klases indikatori, kuri norāda uz instrumentu sterilitāti, kā arī vienreiz lietojamie iepakojumi instrumentu pārvietošanai un uzglabāšanai.

     Kauguru veselības centrs atrodas Kauguru centrā: ērta piebraukšana ar automašīnu ir stāvvieta, teicami sakārtota infrastruktūra, jauns lifts un uzbrauktuve cilvēkiem ar kustību traucējumiem.          

Aicināt rūpēties par savu pēdu veselību laikus, lai ikviens Jūsu solis ir viegls un ērts! 

            Laipni gaidīti!

 

Sīkāka informācija un pieraksts pa tālruni 67736350, 20039593  vai mājas lapā kvc.lv online