03.09.2019 - Uzņēmums

    Sāls terapija Jūsu un Jūsu bērnu veselībai un imunitātei!
   Sāls terapija ir ļoti laba cilvēka imūnsistēmai, īpaši elpošanas sistēmai. Sāls iznīcina uz gļotādas esošās baktērijas un stiprina imūnsistēmu.    Bērni, kuri saņēmuši sāls dziedniecību, ir spēcīgāki un slimo retāk.
Sāls terapija ieteicama astmas profilaksei, kā arī cilvēkiem, kuriem ir biežas elpceļu saslimšanas – iesnas, klepus, mandeļu iekaisumi, ausu iekaisumi.
Sāls istabas apmeklējums labi iedarbojas uz nervu sistēmu – samazina stresu, novērš bezmiegu, kā arī palīdz ādas slimību ārstēšanā.
Sāls procedūras regulē vielmaiņu un uzlabo asinsriti.
Šeit var nākt arī vienkārši saaukstēšanās gadījumos. Ir pierādīts, ka bieži slimojošs cilvēks, pēc sāls istabas apmeklējuma atveseļojas ātrāk. Apmeklēt sāls istabas var arī vīrusu saslimšanu profilaksei. Sāls istaba ir noderīga ne tikai kā palīgs cīņai ar vīrusiem.
Sāls istabu neiesakam ja:
•    ir paaugstināta ķermeņa temperatūra, drudzis;
•    ir vīrusa infekcijas saasinājuma periods;
•    ir onkoloģiskas un nieru slimības.

Lai sāls terapija dotu vislabāko iedarbību, vēlams iziet veselu kursu. Sāls istabu ieteicams apmeklēt desmit dienas pēc kārtas. Taču gadījumā, ja cilvēkam nav iespēju atnākt katru dienu, var baudīt procedūru pārdienās. Sāls istabas kursu vēlams iziet reizi gadā. Bieži slimojošiem bērniem vai pieaugušajiem sāls procedūru kursu iesaka divreiz gadā.

Īpašs piedāvājums bērnu grupām no 5 apmeklētājiem 30 min - cena  3.50 Eur . Tikai pieaugušo pavadībā!

Sīkāka informācija un pieraksts ( ar nosūtījumu) pa tālruni 67736350, 20039593  vai mājas lapā kvc.lv online