12.05.2020 - Uzņēmums

Cienījamie pacienti!

Saskaņā ar Veselības ministrijas 2020. gada 12. maija rīkojuma Nr. 101 grozījumiem 2020. gada 25. marta rīkojumā Nr. 59 "Par veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanas ierobežošanu ārkārtējās situācijas laikā", PSIA "Kauguru veselības centrā" tiek paplašināta plānveida veselības aprūpes pakalpojumu sniegšana, kas tāpat kā līdz šim tiks nodrošināta stingri ievērojot piesardzības pasākumus.

Lūdzam zvanīt centra reģistratūrai 67736350 vai sazināties ar savu ģimenes ārstu.

Pacientu pieņemšana tiek organizēta tikai pēc iepriekšējā pieraksta.

Plānveida pakalpojumi, tiks sniegti  nodrošinot atsevišķu pacientu plūsmu, ierobežojot pacientu skaitu, kuri vienlaicīgi uzturas ārstniecības iestādē un nosakot pacientiem precīzu ierašanās laiku.

! Ja konsultācijas dienā  pacients nejūtas labi un parādās jebkādi augšējo elpceļu saslimšanas simptomi, lūdzam vizīti atcelt!
! Riska grupas pacientiem, lūdzam  izvērtēt nepieciešamību apmeklēt speciālistus klātienē!

Svarīgi! Lai mazinātu pacientu savstarpējo kontaktu iespējas, ierašanās centrā notiek tikai norādītājā pieraksta laikā un pacientiem jāievēro centrā noteiktie epidemioloģiskās drošības aizsardzības noteikumi un 2 m distance.


! Ārkārtējās situācijas apstākļos centrā notiek pacientu anketēšana, pastiprināta un pastāvīga telpu un virsmu dezinfekcija, pacientiem pieejama roku dezinfekcija, aizsarglīdzekļi personālam, savstarpējās distances nodrošināšana reģistratūrās un uzgaidāmajās telpās, pacientu pieplūduma monitorings un korekcijas, kā arī citi preventīvie pasākumi.

Pacientiem ar paaugstinātu ķermeņa temperatūru vai augšējo elpceļu slimību simptomiem iestādē ienākt AIZLIEGTS! Lai konsultētos par dažādiem jautājumiem saistībā ar Covid-19, lūdzam izmantot informatīvo diennakts tālruni 8345.

Lūdzam pacientus būt saprotošus un būt atbildīgiem par savu un līdzcilvēku veselību!