09.12.2020 - Uzņēmums

Apbalvo par ieguldījumu sociālajā un veselības jomā

3. decembrī tika pasniegtas Jūrmalas pilsētas Sabiedriskā labuma balvas. Apbalvojumus piešķir Jūrmalas pašvaldība, lai izteiktu atzinību cilvēkiem, kuri devuši nozīmīgu ieguldījumu jūrmalnieku veselības un sociālās aizsardzības jomā, kā arī pilsoniskas sabiedrības stiprināšanā.
Apbalvojuma laureātus sveica Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis un priekšsēdētāja vietniece Rita Sproģe.
     Apbalvojumu “Par mūža ieguldījumu veselības aizsardzības jomā”. Apbalvojumu saņēma pašvaldības SIA “Kauguru Veselības centrs” neiroloģe Silvija Kairiša. Ārstes kopējais darba stāžs ir 41 gads, 38 no tiem veltījusi Jūrmalas pilsētas iedzīvotāju veselības veicināšanai un ārstēšanai. Ieguvusi pacientu un kolēģu atzinību kā zinoša speciāliste.

     Atzinības rakstu “Par godprātīgu un pašaizliedzīgu darbu sociālās palīdzības un sociālo pakalpojumu sniegšanā Jūrmalas pilsētas iedzīvotājiem” saņēma  PSIA “Kauguru Veselības centrs” ambulatorās aprūpes māsa Ligija Pētersone.Ar kopējo darba stāžu 21 gads. Ilgus gadus strādā par ķirurģijas kabineta medicīnas māsu. Ķirurģijas kabinetā aptuvenais apmeklējumu skaits gadā 5000, kuriem tiek veiktas pārsiešanas, liktas longetes, ģipši, veiktas dažādas citas manipulācijas. Ligija Pētersone ieguvusi pacientu un kolēģu atzinību, savu darbu izpilda kārtīgi, ar lielu atbildības sajūtu, pret slimniekiem – laipna, iejūtīga.


Kauguru veselības centrs lepojas un izsaka pateicību par ieguldīto darbu!