Jauna redzes diagnostikas iekārta- autorefraktometrs

Rūpējoties par mūsu klientiem, esam iegādājušies jaunu redzes diagnostikas iekārtu autorefraktometru acu ārsta (oftalmologa) kabinetam.
Refrakcijas noteikšana ir viens no redzes pārbaudes testiem- pēc kā tiek veikta redzes korekcija -briļļu izrakstīšana. Mūsdienīgi iekārtotā acu ārsta kabinetā, pirmais aparāts, pie kura sēdina, un kurš automātiski nosaka acu optisko stiprumu, ir autorefraktometrs. Ar keratometru aprīkota ierīce ļauj noteikt radzenes izliekumu, tās regularitāti. Tā pat pēc šiem rādījumiem var spriest par acs virsējās daļas stāvokli, kā arī tie sniedz kontaktlēcu izrakstīšanai nepieciešamo informāciju.

100% vesela sirds !

Ir daudz sirds slimību riska faktoru, kas ietekmē sirds veselību turklāt daudzus no tiem ir iespējams novērst, izmainot dzīvesveidu un sekojot kardiologa ietekumiem.

Šis 2013.gads  visā pasulē ir pasludināts par sirds veselības gadu. Latvijā februāris simboliski ir īpaši atzīmēts par sirds veselības mēnesi.Tāpēc mēs, rūpējoties par saviem Jūrmalas iedzīvotajiem, Kauguru veselības centrā esam izstrādajuši Sirds veselības programmu ar padomiem, kā paši varam rūpēties par savu sirds veselību.

Apskatiet sirds lietošanas instrukciju
ar 10 noderīgiem padomiem,
kas jāievēro, lai sirds vienmēr būtu formā!

Uzzini visu par saaukstēšanos!

Cilvēks savā mūžā parasti ir ieguvis krietnu saaukstēšanās pieredzi, tādēļ it kā zina, kas tādās reizēs darāms. Tomēr katru gadu nedaudz mainās saaukstēšanās slimību izraisītāju - vīrusu daba, un arī organisms reizēm ir labāk sagatavojies, reizēm novārdzinātāks, tāpēc saaukstēšanos pārcieš vieglāk vai smagāk.
Katrs saaukstēšanās gadījums atšķiras no tiem, kas bijuši agrāk, tāpēc ne vienmēr palīdz tie paši ārstēšanās paņēmieni.

Jaunums LOR kabinetā- Timpanometrs!

Timpanometrija ir bungu dobuma spiediena un dzirdes kauliņu kustīguma noteikšana, ko izdara ar aparātu- timpanometru.
Ar timpanometrijas izmeklējumu palīdzību veic vidusauss slimību diagnostiku.
Procedūra ir nesāpīga!

Rūpējies par savu pēdu veselību!

Par cilvēku daudz liecina ne tikai viņa sakoptās rokas, bet arī kājas.

Izrādās, ka kāju pēdas var atklāt cilvēka organisma vispārējo veselību. Ja cilvēki laikus nepievērš uzmanību savu pēdu stāvoklim, neregulāri tās apkopj, nēsā nepiemērotus apavus, var rasties dažādas pēdu saslimšanas, kas tālāk jārisina ar podologa palīdzību. Lai nebūtu nepieciešams ilglaicīgi ārstēt pēdas, jāievēro veselīgas pēdas priekšnoteikumi un kā iesaka speciālisti, reizi mēnesī jāveic kvalitatīvs pedikīrs.

Kauguru veselības centrā pieņem profesionāla podoloģe Ingrīda Znotiņa.