No 03.06.2020 pieejami visi valsts apmaksātie plānveida veselības aprūpes pakalpojumi!

      Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka sākot ar šodienu, 3. jūniju, pieejami visi valsts apmaksātie plānveida ambulatorie  veselības aprūpes pakalpojumi. Vienlaikus ārstniecības iestādēs tiek saglabātas stingras epidemioloģiskās drošības prasības, savukārt, iedzīvotājiem, pirms došanās pie ārsta vai uz izmeklējumu, joprojām spēkā iepriekšējā kārtība - iepriekš jāsazinās un jāvienojas par vizītes laiku un bez iepriekšēja pieraksta doties nedrīkst. Būtiski atcerēties iespēju robežās ievērot divu metru distanci, regulāri dezinficēt rokas un lietot sejas masku.

AKTUĀLI! MĀJAS APRŪPE!

 Bezmaksas veselības aprūpes mājās –  tas ir valsts finansēts pakalpojums pacientiem tā ierastajā vidē – viņa dzīvesvietā!
    Mūsu misija ir sniegt augsti profesionālu un kvalitatīvu veselības aprūpi mājās ikkatram, kam tā nepieciešama, nodrošinot plašu medicīniskās aprūpes spektru.

Aicinam izmantot bezmaksas veselības aprūpi mājās!

 

 

Par PSIA “Kauguru veselības centrs” darba laikiem

Cienījamie pacienti!
Šobrīd PSIA “Kauguru veselības centrs” strādā ierastajā kārtībā.
Vērīgi sekojam līdzi Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) jaunākajām ziņām, lai atbildīgi pieņemtu lēmumus par ambulatoro pakalpojumu sniegšanu, ņemot vērā infekcijas COVID-19 izplatību.
Par jebkurām izmaiņām nekavējoties informācija tiks ievietota mājas lapā un sociālajos tīklos.

Aicinām būt atbildīgiem, nepakļaut riskam savu un apkārtējo cilvēku veselību!

LŪDZAM NEIENĀKT, ja ir akūtas elpošanas ceļu infekcijas pazīmes!