AKTUĀLI! Holtera monitorēšana

     Kauguru veselības centrs piedāvā holtera monitorēšanu. Tā iespēja veikt sirdsdarbības izmeklējumus, iegūt pilnīgu sirds darbības ainu, noteikt funkcionālos traucējumus, kā arī dod iespēju ārstam iegūt pilnīgāku informāciju par pacienta sirds veselības stāvokli.

Aktuāli! Jūsu pēdu veselībai!

      Veselas pēdas ir būtiska labsajūtas sastāvdaļa. Lai Jūsu pēdas būtu veselas un skaistas, ir nepieciešama kvalitatīva pēdu aprūpe un rūpes visa gada garumā. Domājot par savu klientu labsajūtu, Kauguru veselības centrā ir izveidots podologa kabinets.  Augsti profesionāls podologs veic pēdu aprūpi, izmantojot jaunākās podoloģijas iekārtas, klientam ērtos un patīkamos apstākļos.

Parūpējaties par savu pēdu veselību!

Sīkāka informācija un pieraksts pa tālruni 67736350, 20039593  vai mājas lapā kvc.lv online

Kūrorta svētkos piedalās arī Kauguru veselības centrs

     Arī šogad tradicionālajā Kūrorta svētku gājienā 2019.gadā 25.maijā piedalījās arī Kauguru veselības centra darbinieki, tādējādi paužot piederības sajūtu savai iestādei un apliecinot, ka godā savu  pilsētu Jūrmalu un ir neatņemama tās sastāvdaļa.

AKTUĀLI! Vakcīna pret ērču encefalītu!

     Pavasaris ir klāt un sākas ērču aktivitātes sezona - atgādinām, ka vienīgā drošā profilakse ir vakcinācija. Šobrīd Kauguru veselības centrā vakcinācija pret ērču encefalītu par draudzīgu cenu - TicoVac  EUR 32.00!