Jaunumi

Par pakalpojumu sniegšanu ārkārtējās situācijas laikā

Cienījamie pacienti:
Turpmāk, līdz ārkārtējās situācijas beigām, veselības aprūpes pakalpojumi Kauguru veselības centrā, tiek daļēji ierobežoti.*

Centrā tiek nodrošināta neatliekamā medicīniskā un akūtā palīdzība, tai skaitā nepieciešamie izmeklējumi un konsultācijas, tādējādi pacientiem ir iespēja saņemt medicīnisko palīdzību dažādu akūtu situāciju, piemēram, pēkšņu sāpju gadījumā.

Informējam, ka netiek veikti pacientu pieraksti plānveida veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanai.

Ja pacientam nav akūtu elpošanas ceļu saslimšanu, bet ir akūta saslimšana, lūdzam zvanīt centra reģistratūrai vai ģimenes ārstam.

*Šo kārtību nosaka veselības ministres rīkojums par veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanas ierobežošanu ārkārtējās situācijas laikā.

AKTUĀLI! MĀJAS APRŪPE!

 Bezmaksas veselības aprūpes mājās –  tas ir valsts finansēts pakalpojums pacientiem tā ierastajā vidē – viņa dzīvesvietā!
    Mūsu misija ir sniegt augsti profesionālu un kvalitatīvu veselības aprūpi mājās ikkatram, kam tā nepieciešama, nodrošinot plašu medicīniskās aprūpes spektru.

Aicinam izmantot bezmaksas veselības aprūpi mājās!

 

 

COVID – 19 vīrusa infekcijas ierobežošanai

      Lai ierobežotu vīrusa COVID – 19 izplatīšanos PSIA “Kauguru veselības centrs” un pasargātu ārstus, un citus pacientus no inficēšanās, ieviesti šādi noteikumi: pacientiem reģistratūrā jāaizpilda anketa, kurā pacients apliecina, ka pēdējo 14 dienu laikā nav bijis izbraucis ārpus Latvijas  ( par Covid-19 skartajām valstīm uz kurām tiek attiecināti īpašie piesardzības pasākumi no 17.03.2020. tiek uzskatītas visas pasaules valstis) un/vai nav bijusi saskarsme ar COVID – 19 inficētu cilvēku.
    
! Atgādinām, ka pacientiem ar paaugstinātu ķermeņa temperatūru vai augšējo elpceļu slimību simptomiem iestādē ienākt AIZLIEGTS!

Lūdzam būt atbildīgiem gan pret savu, gan citu veselību!
Lūdzam atbildīgi ievērot drošības noteikumus.

Lūdzam ievērot sociālo distancēšanos, vēlams 2 m!